Venlafaxinum a chut na sex

Deprex - Ordinace.cz

Nejsem odborník, ale po několikaměsíčním užívání DEPREXU jsem zjistila, že léčí nervy,ale úplně jsem ztratila chuť na sex!A tuto zkušenost měla i jiná pacientka, které lékař řekl musíte si vybrat buď sex nebo klidné nervy.
ordinace.cz/diskuse/2581/

Neurostimulace pomůže i od bolesti, na kterou nic...

ahoj když dostaneš chuť na sladké tak jsi napusť vodu (1 litr ) a vipí to pak tě chuť… Diskutovat. Daniel (Olwexya (Venlafaxinum)) 13. února 2014, 13:06:39
ordinace.cz/clanek/neurostimulace-pomuze-i-od-bolesti-na-kterou...

Ani diabetik nemusí Vánoce protrpět bez cukroví a přípitku...

„Není pravda, že diabetik nesmí řepný cukr. Záleží na jeho množství a případném následujícím pohybu, kterým by měl nemocný za přísun cukru „zaplatit“. Umělá sladidla nahradí sice chuť, ale ošidí mozek a nervy o vyžádanou.
ordinace.cz/clanek/diabetici-nemusi-vanoce-protrpet-bez-cukrovi-a-pripitku/

Jaké jsou příčiny a příznaky chřipky?- Ordinace.cz

Domnívám se, že podávat antibiotika na chřipku je naprostá hloupost. Antibiotika působí na onemocnění bakteriálního původu (tedy např. na angínu), ale na onemocnění virového původu, kterým je právě chřipka, jsou neúčinná!
ordinace.cz/clanek/jake-jsou-priciny-a-priznaky-chripky/

Olwexya ( Venlafaxinum ) - Ordinace.cz

Ahojky. Venlafaxinum uzivam asi 2,5 roku. Prvni tri dny jsem pouze spala, bylo mi strasne.Myslela jsem, ze spacham sebevrazdu. Mam uz asi 3 druh techto leku, nyni Mollome a ten je podle me nejhorsi. Chut na sex zadna.
ordinace.cz/diskuse/32611/?page=1

lékárna Samoléčení.cz

Dobrý večer mám problémy s krční a hrudní páteří,občas me bolí i na hrudníku žebra.Na RTG výrůstky na páteři,ekg v pořádku,sono srdce také v pořádku,zátěžové ekg také v pořádku.Včera jsem byla na masáži a dnes při pohybu cítím.
samoleceni.cz/on-line-poradna/5/chronicka-onemocneni

Ve slánce jsou skryty problémy se srdcem a ledvinami - Ordinace...

"I když je sůl pro lidské tělo potřebná a velmi důležitá, její nadbytečný příjem nepříznivě působí na kardiovaskulární systém a poškozuje funkci ledvin. Nadbytečný přísun soli ničí chuťové buňky a snižuje citlivosti na slanou chuť.
ordinace.cz/clanek/ve-slance-jsou-skryty-problemy-se-srdcem-a-ledvinami/

Fenykl obecný - Ordinace.cz

Dříve: Účinky fenyklu znali již staří Egypťané, Arabové a Číňané. Byl lékem např. na ledvinová onemocnění, na břišní křeče, na kašel a nachlazení. Pomáhal při hadím uštknutí i při výskytu vnitřních parazitů (tasemnice).
ordinace.cz/clanek/fenykl-obecny/

Depersonalizace,derealizace -život jako, Doktorka.cz

Teťka, co beru druhý měsíc Velaxin ( venlafaxinum ) koňskou dávku 150mg a Trittico (tradozon) taky 150mg, tak ty pocity nereálna nemám. Kdybyste někdo se stejnými potížemi měl chuť , písněte mi na fidinek"email.cz.
diskuse.doktorka.cz/depersonalizace-derealizace-zivot-jako/archiv/2770/

Nezdravé chlebíčky nahraďte - Ordinace.cz

Jíme i očima – nezapomeňte na to, že důležitá je nejen chuť, ale také vzhled. Zvolte proto vhodný podklad (některé druhy občerstvení vypadají lépe např. na prkénku nebo přímo na lžičce) a pohrajte si s aranžováním.
ordinace.cz/clanek/nezdrave-chlebicky-nahradte/